Reklama

Polecamy

Dodawanie napisów - Moi kochani rodzice!

Dokonałeś/dokonałaś już wyboru odnośnie tekstu, który chcesz wstawić do swojego zdjęcia. Aby dokończyć dodawanie napisu, musisz wykonać jeszcze dwa kroki. Po pierwsze musisz wybrać tło, na którym na znajdować się wybrany przez Ciebie tekst - umożliwiliśmy Tobie wybór aż czterech różnych wersji kolorystycznych. Po drugie masz możliwość wyboru miejsca, w którym będzie znajdował się napis - możesz wybrać górę i dół zdjęcia. Ponadto informujemy, że wszystkie zdjęcia zostaną automatycznie zmniejszone do szerokości 600px, która jest optymalna dla zdjęć dodawanych na naszą klasę - dzięki temu w znaczący sposób oszczędzasz transfer na swoim koncie!


Wykonaj poniższe czynności, aby dokończyć proces dodawania napisu do zdjęcia!

Krok 1 - Wybierz teraz kolor ramki, w która ma się pojawić na zdjęciu


Krok 2 - Wybierz miejsce, w którym na znajdować się napis

Na dole zdjęcia
Na górze zdjęcia

Krok 3 - Wybierz zdjęcie, na którym ma zostać dodany napis. Informujemy, że nasz skrypt akceptuje tylko i wyłącznie zdjęcia, które posiadają rozszerzenie jpg lub jpeg.


Na koniec upewnij się, że wybrałeś/wybrałaś odpowiednie zdjęcie - w przypadku złej konfiguracji w każdej chwili możesz powrócić do tej strony i dokonać ponownego dodania napisu do obrazka.


Uwaga! Proces zmniejszania może potrwać nawet parę minut - w zależności jak duże jest wysyłane zdjęcie i jak szybkie jest Twoje łącze internetowe.
© 2009-2010 Dodatki.net - Wersja BETA strony. Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu.

Kontakt - Prawa autorskie - Dodaj obrazek - Dodaj komentarz - Polityka prywatności

Online: 1